Nadmierne owłosienie na twarzy to problem, który spotyka nie tylko panów, ale również panie, które skarżą się na tak zwany kobiecy wąsik. Pojawienie się nieestetycznych włosków nad ustami odbiera im pewność siebie. Odpowiedzią na potrzeby kobiet jest skuteczna depilacja laserowa wąsika, dostępne w ofercie większości nowoczesnych salonów kosmetycznych.

W przypadku panów, depilacja laserowa wąsika pozwala na oszczędność czasu poświęcanego codziennie na golenie się, które często powoduje podrażnienia skóry. Nie bez powodu depilacja laserowa ma opinię niezwykle skutecznej metody usuwania owłosienia. Nie tylko pozwala szybko i trwale usunąć wąsik, ale też jest niemal bezbolesna, przystępna cenowo i nie powoduje problemów z wrastającymi włoskami.

Ile zabiegów depilacji laserowej wąsika należy przeprowadzić

Na zabieg skutecznej i bezpiecznej depilacji laserowej warto umówić się w sprawdzonym gabinecie cieszącym się dobrą opinią. Depilacja laserowa wymaga bowiem użycia specjalistycznych narzędzi i doradztwa wykwalifikowanego personelu, który umiejętnie dobierze metodę depilacji do potrzeb klienta.

Warto pamiętać, że nie ma możliwość usunięcia wszystkich włosków podczas jednego zabiegu. Włoski tworzące wąsik znajdują się bowiem w różnych fazach rozwoju – najłatwiej usuwane są te w pierwsze fazie wzrostu. Pozostałe zostaną usunięte dopiero w trakcie kolejnych zabiegów. Aby osiągnąć najlepsze efekty laserowej depilacji wąsika zaleca się wykonanie co najmniej 4 zabiegów.

Opinie o laserowej depilacji wąsika

W przypadku laserowej depilacji wąsika ceny zabiegu różnią się między gabinetami kosmetycznymi i zależą od liczby zabiegów potrzebnych do całkowitego usunięcia włosów. Aby uzyskać szczegółowe informacje o kosztach i przebiegu zabiegu, zachęcamy do kontaktu z wybranym salonem.