Jeśli marzysz o tym, żeby zbędnego owłosienia pozbyć się raz na zawsze i nigdy więcej nie zaprzątać sobie głowy koniecznością ponawiania zabiegów, wybierz laser Light Sheer. Laser ten likwiduje komórki odżywcze znajdujące się w mieszku włosowym i zapobiega regeneracji włosa oraz  jego odrastaniu.

Depilacja Light Sheer jest bezbolesna. Wbudowana w urządzenie końcówka ChillTip chłodzi skórę, zapobiegając dyskomfortowi związanemu z nadmiernym nagrzewaniem. Opinie o tego rodzaju depilacji laserowej są entuzjastyczne: uważa się, że Laight Sheer wyznaczył nowy złoty standard w dziedzinie depilacji/epilacji.

Zalety i trwałość zabiegu

Poddawanie się depilacji laserem Light Sheer od samego początku to najlepsze rozwiązanie. Jeśli wcześniej stosowaliśmy zabiegi IPL, a potem próbujemy Light Sheer, mogą się pojawić kłopoty z usunięciem niektórych włosów. Warto więc docenić zalety tego nowoczesnego lasera, pamiętając jednak, że, tak jak i w przypadku innych rodzajów fotodepilacji, istnieją przeciwwskazania do zabiegu.

Opis technologii i działania

Laser Light Sheer ma dwie głowice. Pierwsza dostarcza trzy energetyczne impulsy na sekundę o gęstości energii nawet do 100 J/cm2. Druga łączy w sobie bardzo dużą powierzchnię zabiegową i podciśnienie. Dzięki tej specyficznej budowie szybka i bezbolesna depilacja możliwa jest  na dużych powierzchniach ciała.

Laser Light Sheer Duet działa więc maksymalnie skutecznie i już po 4-6 zabiegach możemy zapomnieć o tym, że kiedyś zmuszeni byliśmy stosować depilację chemiczną albo mechaniczną. Skuteczność metody jest stuprocentowa: włosy znikają i nie mają tendencji do odrastania.

Przeciwwskazania do zabiegu light sheer


Zasadnicze przeciwwskazania do zabiegu epilacji laserem Light Sheer to: ciążą, świeża opalenizna, zażywanie leków i ziół fotouczulających, bielatwo, łuszczyca oraz stosowane tuż przed planowanym zabiegiem inne formy depilacji jak np. wosk. Przeciwwskazań tych należy przestrzegać ze względu na możliwość pogorszenia stanu zdrowia/skóry.

Zabieg epilacji laserem Light Sheer uznawany jest za maksymalnie bezpieczny. Nie ma ryzyka oparzenia - chłodząca skórę końcówka gwarantuje komfort i bezpieczeństwo. Podrażnienie skóry występuje u mniej niż 1% osób poddających się zabiegom i sprowadza się do niewielkich przebarwień, samoistnie znikających po góra trzech miesiącach.

Ceny zabiegów i urządzenia

Ceny zabiegów laserem Light Sheer wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Nie warto ulegać pokusie i poddawać się zabiegom w zaniżonych cenach, gdyż można trafić na nieuczciwe osoby, które korzystają z laserów o przekalibrowanych głowicach, źle serwisowanych i przez to mało skutecznych.

Opinie ekspertki i efekty przed / po zabiegu

Efekty zabiegu laserem Light Sheer są spektakularne. O ile depilacja mechaniczna czy chemiczna wiąże się koniecznością nieustannego ponawiania zabiegów, o tyle depilacja laserowa przy użyciu metody Light Sheer rozwiązuje sprawę raz na zawsze. Po 4-6 zabiegach włosy przestają odrastać raz na zawsze.

Skóra po zabiegu jest idealnie gładka i - jak podkreślają ekspertki - nie ma szans, by uciążliwe włosy pojawiły się choćby na najmniejszej jej powierzchni. Light Sheer, bezpieczny, skuteczny i maksymalnie skoncentrowany na swoim zadaniu to naprawdę złoty standard w kosmetologii.